Seminar: Väsimus ja stress - kas saame abi toidulaualt ja purgist? 28.november Tallinn

28.november 2019 kell 18:00 - 19:30, Sparta spordiklubi koolitusklassis, Pärnu mnt 139C, Tallinn

Seminaril puudutavad toitumisterapeudid Jaanika Tapver ja Terje Alliksoo põletavaid ja omavahel ühenduslüli omavaid teemasid nagu väsimus, stress ja suhkrusõltuvus ning räägivad lahti, kuidas ennast sealjuures aidata läbi toitumise. Ei peatu ainult sellel, MIDA SÜÜA, vaid ka KUIDAS ja KUI PALJU süüa. Jagame praktilisi, enda peal kogetud nippe, kuidas olla ise ja hoida oma aju energilisena kogu päeva.

Seminari teemad:

* Sügisväsimus ja stress – kas paratamatus või lihtsate võtetega lahendatav?

Hommikuti raske ärgata? Energiat jätkub parimal juhul pooleks päevaks? Töö-ülesannete täitmine ei edene ja to-do listis lükkuvad asjad päevast päeva edasi? Jõuetus ja tüdimus on saanud igapäevasteks kaaslasteks? Mida vähem on väljas valgust, seda kergemini me väsime ja muutume kurnatuks. Kuidas toetada oma keha toiduga nii, et ka kõige pimedamal ajal jätkuks elujõudu, rõõmu ja energiat? Sellele küsimusele otsime ja leiame vastused.

* Suhkrusõltuvus – tegelik või otsitud probleem?

Arutleme, mis on (suhkru)sõltuvus, mis selleni viib ja kuidas seda ära tunda? Mis on tagajärjed ja ohud? Kas sõltuvusest on võimalik vabaneda? Mis on esimesed sammud painavast suhkrust vabaks saamiseks.

* Vitamiinid ja mineraalained toidulaual ja purgis

Räägime enamlevinud vitamiinidest ja mineraalainetest, mis on vajalikud meie vaimsele ja füüsilisele tervisele. Vitamiinide-mineraalainete allikatest ning ala- ja ületarbimise ohtudest.

Seminari maksumus: 15€

Lisainfo: https://stepinstep.ee/

Seminarile registreerumine läbi REGISTREERIMISVORMI.  *Koha seminaril tagab õigseaegselt tasutud osalustasu (info saadetakse peale registreerimist e-kirjaga)


Tagasi